17.7.21

'İnsanlar İkiye Ayrılır' 10 Eylül’de sinemalarda!Uzun zamandır iş bulamayan genç bir kadın olan Duygu, son çare olarak bankalar adına telefonla borç tahsilatı yapan şirketlerden birisinde çalışmaya başlar. 

Borçlular üzerinde psikolojik baskı kurma metotları öğretilen Duygu, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin en başarılı elemanlarından birine dönüşür. 

En yüksek tahsilatı yapan çalışanın ek prim kazandığı firmada, başka bir dişli çalışan olan Bahadır’la, Duygu arasında kıyasıya bir rekabet başlar. Duygu ve Bahadır arasındaki çekişme, Ceren Gürel adlı genç bir kadının dosyası üzerinde çalışmaya başlamalarıyla içinden çıkılmaz bir hal alır. 

Her ikisi de Ceren’i manipüle ederek kendi tarafına çekmeye çalışır. 

Ceren başlangıçta Duygu ile birlikte hareket etmeyi seçse de, Bahadır’ın çekimine karşı koyamaz ve zamanla genç adamın etki alanına girer. 

Ancak Ceren Gürel dosyası göründüğünden çok daha büyük bir sürpriz içermektedir.Başrollerini Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın'ın paylaştığı filmi, Tunç Şahin (Karışık Kaset, 7Yüz) yazıp yönetti. 

Başrollere, başarılı oyuncular Başak Daşman, Erdem Akakçe ve Nezaket Erden’in eşlik ettiği İnsanlar İkiye Ayrılır, 10 Eylül’de sinemalarda.