19.1.23

'Köprüde Buluşma: Dizi' atölyesi için proje başvuruları açıldı!

 


İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle, İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen, Anadolu Efes’in ana destekçisi olduğu Köprüde Buluşma: Dizi atölyesi, Türkiye’den geliştirme aşamasındaki dizilerin üretimi ve uluslararası ortak yapım potansiyellerini geliştirmek amacıyla düzenleniyor.

OGM Pictures’ın sponsorluğuyla gerçekleştirilen Köprüde Buluşma: Dizi kapsamında yapılacak atölyeye seçilen yazar, yönetmen ve yapımcılar, uluslararası sinema ve televizyon profesyonelleriyle (yapımcılar, dağıtımcılar, festival veya fon yöneticileri, TV kanalı temsilcileri) birebir toplantılar yapacaklar. 

Atölye sonunda seçilecek bir projeye 50.000 TL değerinde OGM Pictures Özel Ödülü takdim edilecek.

“Köprüde Buluşma: Dizi” seçkisinde çeşitlilik olmasına önem veriliyor. Belgesel, animasyon, komedi, aile, çocuk ve biyografi dizileri gibi farklı konu ve türlerde projelere açık olan çağrıya her formattan dizi projesiyle başvuru yapılabiliyor.“Köprüde Buluşma: Dizi” başvuruları için son gün 24 Şubat 2023.


Ayrıntılı bilgi için: https://film.iksv.org/tr/atolyeler-ve-fon/koprude-bulusma-dizi 

Sorularınız için: onthebridge@iksv.org

Yönetmelik için: https://film.iksv.org/i/assets//film/documents/dizi_yonetmelik_2023.docx 

Gerekli materyaller için: https://film.iksv.org/i/assets//film/documents/Koprude%20Bulu%C5%9Fma%20Dizi%20ba%C5%9Fvuru%20materyalleri.docx 

Başvuru adımları için: https://film.iksv.org/i/assets//film/documents/basvuru_adimlari_2023.docx 

Başvuru için: https://vp.eventival.com/iff/2023