9.3.23

65

 


Pilot Mills (Adam Driver) uzayda kalabalık bir yolcu grubunu taşırken bir kaza geçirir ve Koa (Ariana Greenblatt) adındaki genç kız dışında tüm yolcuları ölür. 

Mills ve Koa, indikleri gezegenin 65 milyon yıl önceki Dünya olduğundan bihaberdir. Kurtulmak için tek şanslarına doğru gerilim dolu bir yolculuğa başlarlar, ancak tehlikeli bir arazide vahşi dinozor sürüleri peşlerini bırakmaz. 

Tehlikeli yaratıklarla dolu bilinmeyen bir arazide ilerlemek, hayatta kalmak için gerilim dolu bir mücadele vermek zorundadırlar.

Sessiz Bir Yer filminin yazarları Scott Beck ve Bryan Woods, bilimkurgu hayranlarını heyecanlandıran bir film ile seyirci ile buluşuyor. 

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, başrolünde son dönemlerin dikkat çeken oyuncuları arasında yer alan Adam Driver’ın yer aldığı ve 65 milyon yıl öncesinde geçen gerilim dolu hikâye 65, 10 Mart’ta sinemalarda olacak.Başrolleri Adam Driver, Ariana Greenblatt ve Chloe Coleman paylaştığı filmin yapımcılığını Sam Raimi, Deborah Liebling ve Zainab Azizi üstleniyor. 

Filmin hem yönetmenliğini yapan hem de senaryosunda imzası olan Scott Beck ve Bryan Woods ayrıca yapımcıları arasında da yer alıyor.


65 


Yönetmen & Senarist: Scott Beck, Bryan Woods

Yapımcılar: Sam Raimi, Deborah Liebling, Zainab Azizi, Scott Beck, Bryan Woods

Yürütücü Yapımcılar: Maryann Brandon, Doug Merrifield, Jason Cloth, Aaron L. Gilbert

Oyuncular: Adam Driver, Ariana Greenblatt, Chloe Coleman

Kurgu: Jane Tones ve Josh Schaeffer

Kostüm Tasarımcısı: Michael Kaplan

Müzik: Chris Bacon


Filmin mmknmrtb notu:   35   /100