24.5.22

'Top Gun 2: Maverick' için Lady Gaga söylüyor: Hold My Hand
Lady Gaga’nın yeni gelecek büyük sinema filmi Top Gun:Maverick’deki yeni single’ı Hold My Hand'in yeni klibi ilk kez yayınlandı. 

Top Gun: Maverick’in yönetmeni Joe Kosisnski yönettiği klipte Lady Gaga’yla birlikte yeni filmden etkileyici görüntülerle birlikte 1986 Top Gun filminden duygusal sahneler yer alıyor. 

“Hold My Hand”in klibinin dünya prömiyeri MTV, MTV Live ve MTVU ile Paramount Times Meydanı reklam panolarında bugün gerçekleşti.“Hold My Hand” single’ı destansı çıkışını bu hafta başında Interscope Records aracılığıyla Billboard’un “Lady Gaga “Hold My Hand” ile yükseliyor” diyerek bildirdi. 

Vanity Fair ise şarkıyı “Gaga’yı gelecek yılın Oscar yarışına gönderiyor” diyerek övdü. 

Single, film için yapılmış ve film boyunca kullanılmış. 

“Hold My Hand”in yapımı Lady Gaga ve BloodPop© ile Benjamin Rice’ın yapımlarıyla gerçekleşmiş. 
“Hold My Hand”in sinema filmi versiyonunda Harold Faltermeyer ile Akademi ödüllü Hans Zimmer’ın bestesi ve prodüksiyonu yer alıyor. 

"Hold My Hand," Gaga’nın 2018 yılında bir Akademi ödülü, dört Grammy, bir BAFTA, bir Altın Küre ile Critics’ Choice ödülü kazandığı Bir Yıldız Doğuyor filminin müziğindeki başarısından sonra film için orijinal müzik yapımına ve şarkı sözü yapımına dönüşünü işaret ediyor. Top Gun Maverick filmi 27 Mayıs’ta Sinemalarda..