10.12.21

Elif Yoldaş'ın yeni albümü: Karışık Bir Hikaye Bu!Elif Yoldaş'ın 8 parçadan oluşan 'Karışık Bir Hikaye Bu!' adlı albümü tüm dijital platformlarda dinleyicileriyle buluştu! 

PayRec etiketi taşıyan albümdeki ''Yenilmem Ben'', ''Ormanda'' ve ''Mor Hırka'' parçalarının video klipleri ise PayRec YouTube kanalında yayınlandı.

 


''Karışık Bir Hikaye Bu!'' her aşkın biraz dolambaçlı yollarının olduğunu vurgulayan bir albüm... 

Bu çıkış noktası ise bütün parçalarda hissediliyor. Albüm aşksız nefes alamayan ve eksik kaldığını hisseden bir kadının tek başına da ayakta kalabildiğini anlatıyor. 

Bütün parçaların söz ve müziğinin Elif Yoldaş'a ait olduğu bu soluksuz albümün aranjörlüğü ise Özgür Bakkaloğlu üstlenmiştir.Elif Yoldaş 


Ankara'da burslu olarak öğrenim gördüğü Devlet Konservatuvarı Opera Sanatçılığı bölümünü birincilik ile tamamlamıştır. Ardından Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde Müzik Öğretmenliği Pedagojik Formasyon eğitimi almıştır. Öğretmenlik sürecinde öğrencilerinin de kalbini kazanmayı başarmıştır. Devlet Tiyatroları'nda Sözleşmeli Sanatçı olarak mesleğini icra ederken bir yandan da ''Aşk'' ve ''Seninle'' isimli iki single albüm çıkarmıştır. Televizyon dizilerinde de yer alan Elif, sanatın en önemli dallarından biri olan müziği genç zihinlere sevgiyle aktarmak için müzisyen, öğretmen ve müzikallerde oyuncu olarak hayatını sürdürmektedir.


Albümü dinlemek için: 

Spotify: https://bit.ly/KarışıkBirHikayeBu

Apple Müzik: https://apple.co/31GTjfZ

YouTube Müzik: https://bit.ly/31IdFpc

Fizy: https://bit.ly/3IwvLv1

Dezeer: https://bit.ly/3oyg7Y2

Muud: https://bit.ly/3IwvJmT