27.11.21

Wrath of Man / İntikam VaktiNormalde çok varlıklı ve güçlü bir adam olan H, her hafta milyonlarca dolar taşıma işi yapan bir zırhlı araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe girer. 

Olağanüstü yetenekleriyle her soygun girişimini neredeyse tek başına engelleyen H’in bu şirkete neden girdiğini kimse bilmemektedir. 

H’in aklında ise tek bir şey vardır: Oğlunun ölümüne sebep olan adamlardan intikamını almak.Aksiyon filmlerinin tartışmasız en büyük yıldızlarından, Tetikçi, Hızlı ve Öfkeli 7, Meg, Cehennem Melekleri, Taşıyıcı filmleriyle hafızalara kazınan Jason Statham, usta yönetmen Guy Ritchie ile uzun bir aradan sonra İntikam Vakti filmi için yeniden bir araya geldi. 

Daha önce Lock, Stock And Two Smoking Barrels, Snatch ve Revolver filmlerinde beraber çalışan ikiliye Josh Hartnett (Lucky Number Slevin), Scott Eastwood (Suicide Squad) ve Post Malone (Spider-Man: Into the Spider-Verse) gibi yıldız isimler eşlik ediyor.İNTİKAM VAKTİ’NDEN GİŞEDE BÜYÜK BAŞARI!

ABD’de birinci sırada açılış yapan İntikam Vakti, dünya genelinde de 104 milyon dolarlık hasılat elde ederek büyük bir başarı elde etti. 

Yapım, Taşıyıcı 2 (2005)’den beri en yüksek hasılatlı Jason Statham filmi olurken, Guy Ritchie’nin de birinci sırada açılış yapan ilk büyük stüdyo dışı filmi oldu.Kesinlikle sinemada izlenmesi gereken bir aksiyon!

Weekly News


Jason Statham ve Guy Ritchie’den birlikte muhteşem bir aksiyon!

Rolling Stone


Guy Ritchie tansiyonu hep yüksek tutmayı başarıyor.

New York Times


Statham filme karakterini katıyor: Güçlü, özgüvenli, etkileyici.

VarietyBunları Biliyor Muydunuz?

Oyunculuk kariyerine Lock, Stock And Two Smoking Barrels ile adım atan Jason Statham’ın Guy Ritchie ile beraber çalıştığı 4. proje.

*

Filmde Guy Ritchie’nin en sevdiği yönetmenlerden olan ve film için ilham veren Clint Estwood’un oğlu Scott Eastwood da yer alıyor.

*

Filmde ünlü rap şarkıcısı Post Malone’un bir cameo’su bulunuyor.


Wrath of Man / İntikam Vakti, 26 Kasım’da altyazı & dublaj seçeneğiyle sinemalarda gösterime girdi..


Filmin mmknmrtb notu:   7   /10