4.11.21

Almanya Oscar Adayı 'Tam Sana Göreyim' yarın vizyonda!Alma bilimsel çalışmalarına devam etmek için patronun isteği üzerine ilginç bir deneye katılmayı kabul eder. 

Deney de şudur; tamamen kendi zevklerine ve karakterine göre kodlanmış yapay zekaya sahip robot Tom ile 3 hafta geçirmesi gerekmektedir. 

Alma, sadece onu mutlu etmek için tasarlanan bu robota başlarda pek ısınamasa da hayatının aşkını mı bulmuştur aslında?Gerçek aşkı bir robotta bulabilir misin? 

Netflix’in Emmy ödüllü dizisi Unorthodox’un yönetmeni Maria Schrader’in Ich bin dein Mensch / Tam Sana Göreyim filmi 2022 Almanya Oscar adayı seçildi.

Filmin başrollerinde Maren Eggert (Deney), Güzel ve Çirkin, Eurovision, Müzede Bir Gece filmlerinden ve Downton Abbey’den tanıdığımız Dan Stevens ve Toni Erdmann’ın ödüllü oyuncusu Sandra Hüller yer alıyor.

Maren Eggert hayranlık uyandıran bir performans sergileyerek Berlin’den de En İyi Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Eğer Jane Austen hayatta olsaydı, böyle bir hikayeyle gelirdi. - WatchList


Öyle hassas bir komedi sunuyor ki ancak film bittiğinde içinize işlediğini anlıyorsunuz. - Time Magazine


Şaşırtıcı derecede komik ve etkileyici! - Wall Street Journal2022 Almanya Oscar adayı Ich bin dein Mensch / Tam Sana Göreyim / I'm Your Man, bu cuma sinemalarda!


Filmin mmknmrtb notu:     /10