15.3.24

Red Right Hand / Adaletin Eli

 


Yönetmenliğini Eshom Nelms ve Ian Nelms kardeşlerin yaptığı ve başrollerinde Orlando Bloom, Andie MacDowell ve Garrett Dillahunt gibi usta oyuncuların yer aldığı aksiyon gerilim filmi Red Right Hand / Adaletin Eli 15 Mart tarihinde vizyona girecek.

Bir Appalaş kasabası olan Odim County'de, yakın zamanda yetim kalan yeğeni Savannah'ya bakarak dürüst ve sakin bir hayat yaşamaya çalışan Cash’in kasabayı yöneten sadist kadın gangster Big Cat’in (Büyük Kedi) yeniden kendisi için çalışmaya zorlamasıyla başlayan mücadelesini konu alıyor. Kasabayı ve geriye kalan tek ailesini korumak için her şeyi yapabileceğini, hatta öldürmeyi bile göze alabileceğini öğrenen Cash için yolculuk gitgide zorlaşır, iyi ve kötü arasındaki çizgiler bulanıklaşır ve genç adam bir kâbusun içine çekilir. 

"Adaletin Eli", üzerinizde unutulmaz bir iz bırakan türde karakterlere sahip bir yapım.Adaletin Eli filminde Orlando Bloom’a sinema ve televizyona yayılmış çok sayıda çalışmasıyla tanınan ünlü oyuncu Andie MacDowell eşlik ediyor. 

Filmin kadrosunda yer alan diğer oyuncular ise Garrett Dillahunt, Scott Haze, Chapel Oaks, Brian Geraghty, Mo McRae. Yönetmenler: Eshom Nelms ve Ian Nelms

Yazar: Jonathan Easley

Yapım: Jason Tamasco (Yapımcılar Loncası üyesi), Zak Kristofek (Yapımcılar Loncası üyesi)

Yapımcılar: Basil Iwanyk, Erica Lee, Mike Gabrawy (Yapımcılar Loncası üyesi)

Oyuncular: Orlando Bloom, Andie MacDowell, Garrett Dillahunt, Scott Haze, Chapel Oaks, Brian Geraghty, Mo McRae.


Filmin mmknmrtb notu:   44   /100