16.2.24

Madame Web

 


Marvel Evreni’nin en esrarengiz kahramanlarından Cassandra Webb'in hikayesini anlatan Madame Web beyazperdede seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Manhattan'da paramedik bir sağlık görevlisi olarak çalışan Cassandra, sezgi yetenekleri ile gelecekte olacakları görmeye başlar. 

Geçmişiyle ilgili ortaya çıkan gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırken, güçlü yeteneklere sahip olan üç genç kadınla bir bağ kurar.

Bu üç genç kadın, hayatlarını tehdit eden bu ölümcül maceradan sağ çıkabilirlerse ileride farklı süper kahramanlara evrileceklerdir.Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, ünlü oyuncu Dakota Johnson’ın Manhattan'da bir sağlık görevlisi olan Cassandra Webb’i canlandırdığı film, süper kahraman tutkunlarında heyecan yaratıyor. 

Yönetmenliğini daha önce "Orange Is the New Black", "Dexter", "Anatomy of a Scandal" gibi ünlü dizilerin yönetmenliğini yapmış olan SJ Clarkson’ın üstlendiği Madame Web, ülkemizde 16 Şubat’ta vizyona girecek.

Aksiyon dolu filmde, ünlü oyuncu Dakota Johnson Cassandra Webb’i canlandırırken, Johnson’a Sydney Sweeney, Isabela Merced ve Celeste O’Connor gibi isimler eşlik ediyor.Yönetmen: SJ Clarkson

Hikâye: Kerem Sanga and Matt Sazama & Burk Sharpless

Senaryo: Matt Sazama & Burk Sharpless and Claire Parker & SJ Clarkson

Oyuncular: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O’Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Mike Epps, Emma Roberts, Adam Scott

Yapımcı: Lorenzo di Bonaventura 

Uygulayıcı Yapımcılar: Adam Merims, Claire Parker


Filmin mmknmrtb notu:   40   /100