6.10.23

'Ghostly Kisses' 28 Ekim’de Uniq Box’ta!

 


İstanbullu müzikseverler, sonbaharın ruhuna yakışan sesi ve şarkılarıyla Fransız – Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Ghostly Kisses’la buluşmaya hazırlanıyor. 

Gerçek adı Margaux Sauvé olan Ghostly Kisses, BKM Organizasyonu ile, 28 Ekim’de Türkiye’deki dinleyicileri ile Maximum Uniq Box’ta buluşacak.Büyülü ve melankolik sesiyle ruhlara dokunan Kanadalı dream pop harikası Ghostly Kisses’ın Spotify’da dünyada en çok dinlenen şehirler listesinde İstanbul, 1. sırada yer alıyor.

Türkiye’deki müzikseverlerle buluşmak için gün sayan, Elektro-Pop, Dream Pop müzik tarzıyla adından övgü ile bahsettiren Margaux Sauvé, nam-ı diğer Ghostly Kisses, dream pop olarak adlandırılan besteleriyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başardı. 

‘’Empty Note’’, ‘’The City Holds My Heart’’, ‘’Heartbeat’’, ‘’Stay’’, ‘’Where Do Lovers Go?’’, ‘’Zombie’’, ‘’Heaven, Wait’’ gibi parçalar en çok dinlenen şarkıları arasında. Ghostly Kisses adı William Faulkner'ın "Ve dudaklarımı küçük hayalet öpücüklerle fırçala" dizesini içeren ‘’Une ballade des dames perdues’’ adlı şiirinden esinlenilmiş. 

İngiliz dergi Clash, Ghostly Kisses’in müziğini "ağırlıksız bir kaliteye sahip’’ olarak tanımlıyor. Ghostly Kisses'ın çok sevilen "Empty Note" şarkısı, Netflix’in Türkiye’de de çok izlenen The Rain dizisinde yer aldı.

Avrupa tunesi kapsamında 28 Ekim’de Türkiye’ye gelecek olan Ghostly Kisses konserini kaçırmamak için ajandalarınıza not etmeyi unutmayın.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta