3.3.22

'İki Bekâr' 5 Mart'ta Duru Tiyatro Ataşehir’de!Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın aynı sahneyi paylaştığı müzikal tadındaki komedi oyunu İki Bekâr, 5. sezonunda seyircilerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor! 

Duru Tiyatro’nun sevilen oyunu, Shanette ile Jack’in, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlayan komik hikâyesini Durucazzz!’ın canlı performansları eşliğinde sahneye taşıyor. “İki Bekâr” oyunu 5 Mart Cumartesi akşamı 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir’de, biletler gişede, biletix.com, biletinial.com ve passo.com.tr’de!

Amerikan Tiyatrosu’nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı, Duru Tiyatro’nun sahneye koyduğu “İki Bekâr”ın yönetmen koltuğunda Emre Kınay oturuyor. 

Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın birlikte rol aldığı oyunda, Duru Tiyatro’nun Serdar Aslan, Zafer Aslan ve Tarkan Tekyıldız’dan oluşan orkestrası Durucazzz! da ikiliye canlı performanslarıyla eşlik ediyor ve seyircilere müzikal tadında kahkaha dolu bir 2 saat sunuyor. “İki Bekâr”da Shanette ile Jack’in komik hikâyesi, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlıyor. Birine, bir ilişkiye ihtiyacı olan Shanette Jack’i adım adım izliyor, Jack ise korkuyor; bir ilişkiden, bağlanmaktan, terk edilmekten, aldatılmaktan, soyulmaktan! En çok da çatlak Shanette’ten korkuyor ama Shanette kararlı ve ısrarcı, vazgeçmeye hiç niyeti yok... 

Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği “İki Bekâr”ın müziklerini birçok popüler sanatçıya besteler de veren Serdar Aslan büyük bir titizlikle besteledi. Oyunun dekor tasarımı Saldıray Çakar, ses ve ışık tasarımı Erkan Kalkan, dramaturjisi ise Ayşegül Hardern tarafından hazırlandı. 

“İki Bekâr” oyunu 5 Mart 2022 Cumartesi akşamı Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde seyirciyle buluşacak. Başlama saati 20.00 olan oyunların biletleri gişeden, biletix.com, biletinial.com ve passo.com.tr adreslerinden temin edilebilir.  

Bilgi için: durutiyatro.com