25.9.21

'Asylum : Paranormal Hikayeler' 8 Ekim’de vizyonda!Kötü bir hayatı olan ve hayatını stand-up gösterileriyle devam ettiren Brandon, son komedi gösterisine çıktığı akşam, hikâyeleri ve esprileri anlattıkça, bu hikâyelerin geçmişiyle güçlü bir ilişkisi olduğunu fark etmektedir. 

Her anlattığı hikâyeden sonra, henüz tamamlanmış hikâyeden ilham alan makyajıyla yeniden ortaya çıkar ve anlattığı hikâyelerin sonunda birbiriyle bağlandığını fark eder. 

Her hikâye geçmişinden izler taşımaktadır. Peki ya sonra.. Yönetmenler: Caye Casas, Alejandro Damiani, Kheireddine El-Helou, Carlos Goitia, Mat Johns, Damien LeVeck, Vincent Paronnaud, Albert Pintó, Denis Walgenwitz, Hendryk Witscherkowsky, Adam O'Brien, Nicolás Onetti

Oyuncular: Raymond E. Lee, Clara Kovacic, Cristian Majolo, Bruno Giacobbe, Ariadna Asturzzi, Claudio Rusiecky, Claudio Medina, Gustavo Dalessanro, Pablo Vilela, Germán Baudino, Papin Canosa, Fernando Palacios, Nicolas Melian, Hernan Bayones, Agustín Diéguez, Griselda Ferrelli, Emilia Pasquale

Türü: Korku, Bilim Kurgu, Komedi

Yapım Yılı: 2020

Filmin Süresi: 117 Dakika

Filmin Dili: İngilizce

Filmin Menşei: Arjantin, Yeni ZelandaAsylum: Twisted Horror and Fantasy Tales / Asylum : Paranormal Hikayeler, 8 Ekim’de sinemalarda gösterime girecek..