24.5.18

John Wick 3’ün Oyuncu Kadrosunda Yeni Yüzler!


John Wick, iki sebepten dolayı kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde Yüksek Şura üyesi ve açık kontratı açan kişiyi öldürdü.

Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi.
Fakat Continental’in yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolması için bir saat zaman verdi.

Continental üyeliği kaldırıldı. Her türlü hizmeti alması yasaklandı. Diğer üyelerle iletişimi kesildi.

John, New York’tan çıkmak ve hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanacak, bunları yaparken de dövüşüp öldürerek yoluna devam edecektir.

Oscar Ödüllü oyuncu Halle Berry, John Wick 3’te Keanu Reeves ile rol almaya hazırlanıyor.Güzel oyuncu Sofia karakteri ile karşımıza çıkacak.

Serinin bu filminde oyuncu kadrosuna yeni katılan isimler arasında Anjelica Huston (The Royal Tenenbaums), Asia Kate Dillon (Orange is the New Black), Mark Dacascos (Brotherhood of the Wolf) ve Jason Mantzoukas (The League) yer alıyor.

Huston, Direktör lakaplı karakteri oynarken Dillon Yüksek Şura’da Yargıçı, Dacascos Sıfır olarak bilinen bir suikastciyi ve Mantzoukas da Tik Tak'ı canlandırıyor.
Devam filminde Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick ve Ruby Rose yeniden rol alacak.

The Wolverine’in filminden tanıdığımız  Hiroyuki Sanada filmin kötü karakteri olarak karşımıza çıkacak.

Ayrıca The Raid filminden tanıdığımız Yayan Ruhian ve Cecep Arif Rahman ve Man of Thai Chi filminde rol almış ünlü dövüş sanatları ustası Tiger Hu Chen John Wick'in karşısına çıkacaklar.
Derek Kolstad yazıp Chad Stahelski’nin yönettiği John Wick: Chapter 3, 17 Mayıs 2019’da vizyona girecek.