23.9.17

'Doğu Ekspresinde Cinayet' 10 Kasım’da vizyonda!.


Avrupa'ya yapılan hesapsız bir tren yolculuğuyla başlayan hikaye hızla, şimdiye kadar söylenmiş en şık ve en heyecanlı gizemlerden birine dönüşür.

En çok satan yazar Agatha Christie'nin Murder on the Orient Express adlı romanından uyarlanan filmde, herkesin şüpheli olduğu bir tren üzerinde mahsur kalan on üç yabancının hikayesi anlatılıyor.

Bir adam, katil tekrar saldırmadan önce bulmacayı çözmek için zamana karşı yarışmak zorundadır.

Yönetmen: Kenneth Branagh
Senaryo: Michael Green
Oyuncular: Tom Bateman, Kenneth Branagh, Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Josh Gad, Derek Jacobi, Michelle Pfeiffer, Daisy RidleyMurder on the Orient Express / Doğu Ekspresinde Cinayet, 10 Kasım’da sinemalarda.1 yorum:

  1. Bu kitapta uyarlanan filmlerin sanırım genel özelliği yıldızlardan kurulu kadroları. 1974 yılında Sidney Lumet'in yönettiği aynı adlı filmde Albert Finney'in Poirot rolünü üstlenirken Lauren Bacall, Ingrid Bergman, Richard Widmark, Sean Connery, John Gielgud, Vanessa Redgrave, Michael York, Jacqueline Bisset, Anthony Perkins gibi yıldız isimler rol almış. Ingrid Bergman ise En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanmış.

    YanıtlaSil