24.11.16

Tiyatro 2000: Hayrola KaryolaGürgen Öz ve Ece Özdikici’nin başarılı performanslarıyla izleyenlere kahkahası bol bir gece geçirten Hayrola Karyola, hız kesmeden tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Tiyatro 2000 tarafından sahneye konan Hayrola Karyola; izleyicisine komedisi bol, eğlenceli ve aynı zamanda düşündürücü bir tiyatro deneyimi sunuyor.

Ferhan Şensoy’un yazdığı, Zeliha Berksoy’un yönetmenliğini üstlendiği oyunda, başarılı oyuncular Gürgen Öz  ile Ece Özdikici’nin yanı sıra Can Yılmaz ve Utku Çorbacı da rol alıyor.

Hayrola Karyola; evli bir çiftin ekonomik sıkıntı sonucu kredi çekip bir karyola satın alması ve tekrar onu satarak çocuklarının okul kredisini ödemek istemeleri ile başlar.
Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz.

Her sahnesi düşündüren ve güldüren, mizah dolu müzikli oyunun ışık tasarımı Yakup Çartık, müzikleri ise Taylan Erdağ imzasını taşıyor.
Hayrola Karyola, 28 Kasım 2016 Pazartesi akşamı Cevahir Sahnesi’nde, 1 Aralık 2016 Perşembe akşamı ise Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde izlenebilir.
Başlama saati 20:30 olan oyuna ait biletler; Biletix’ten ve oyunun sahneleneceği salonların gişesinden temin edilebilir.