10.11.16

!f İstanbul’dan ‘Koca Dünya’ya Gala!.!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin geçen yıl başlattığı ve ilham veren filmlerin galalarını yaptığı !f İlham Serisi, Reha Erdem’in son filmi Koca Dünya ile devam ediyor.

Venedik Film Festivali’nden Jüri Özel Ödülü’yle dönen, Eylül’de gerçekleşen Adana Film Festivali’nden de “En İyi Film”, “En İyi Görüntü Yönetmeni”, “Türkan Şoray Umut Genç Veren Kadın Oyuncu” ve “Film-Yön En İyi Yönetmen Ödülü” dallarında ödülleri toplayan Koca Dünya, film ekibinin ve davetlilerin katılımıyla 17 Kasım Perşembe günü Cinemaximum Kanyon’da gösterilecek.

Gösterimin ardından ise Reha Erdem, !f İstanbul’un Direktörü Serra Ciliv ile filmi konuşacak ve seyircilerin sorularını yanıtlayacak.

Ecem Uzun, Berke Karaer, Melisa Akman, Murat Deniz ve Ayta Sözeri’nin oynadığı Koca Dünya, yetimhanede büyüyen Ali ve Zuhal adlı iki çocuğun bir ormana sığınmalarını konu alıyor.

Vizyon tarihi henüz kesinleşmeyen filmin gala gösterimi !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin “!f İlham Serisi”'nde gerçekleşecek.
“!f İlham Serisi”, Şubat ayına kadar devam edecek.


16. !f İstanbul 16 Şubat’ta! 


Mars Cinema Group ortaklığında gerçekleşecek !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, 16-26 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul’da, 2-5 Mart 2017 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de düzenlenecek.

!f İlham Serisi: Koca Dünya Galası

Tarih: 17 Kasım 2016, Perşembe
Saat: 19:00 - Kokteyl, 20:00 - Gösterim 22:00, Reha Erdem ile Söyleşi
Yer: Cinemaximum Kanyon

www.ifistanbul.com