11.8.16

Tolga Çevik'in yeni filmi: Sen Benim HerŞeyimsinHayranları tarafından yeni sinema filmi projesi heyecanla beklenen Tolga Çevik, beyaz perdede şaşırtıcı bir hikaye ile seyircisiyle buluşacak.

Sinema dünyasının iki adaşını biraraya getiren filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Tolga Örnek.

The Moments Entertainment yapımı Sen Benim HerŞeyimsin'de, Tolga Çevik’e Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

Tolga Çevik’in bir gün aniden baba olduğunu öğrenen “Sedat” karakterini canlandırdığı filmde, Melis Birkan eski sevgilisi “Pınar”, Cengiz Bozkurt ise ünlü bir yapımcı olan “Birol” rolünde.

Kendini kucağında bir bebekle bulan, bekar bir adamın hayatını anlatan hikayede, adamın bebek için yarattığı masal dünyası seyirciyi bol bol güldürüp, içini ısıtacak.

Ancak filmin tamamı pek çok da dudak ısırtacak aksiyon sahnesi ile seyirciye heyecan vaad ediyor.

Erkeklere “baba” olmayı yeniden sorgulatacak olan film, Instructions Not Included isimli 2013 yapımı bir Meksika yapımından uyarlandı.

Sen Benim HerŞeyimsin, 9 Aralık’ta seyirciyle buluşacak. 

FİLMİN KONUSU
Babasının, “Korku bir kurda benzer. Onu yenmen için tam gözünün içine bakacaksın.” mottosuyla yetiştirmeye çalıştığı Sedat (Tolga Çevik) çok küçükken öksüz kalır.
Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir.
Ancak bir gün Pınar (Melis Birkan) tarafından kucağına bırakılan bir bebekle kendini “baba” olarak bulur.İstanbul’a gelir ve kaderin cilvesiyle Birol (Cengiz Bozkurt) ile karşılaşarak, “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir.

Sedat’ın hayatı artık “Sen Benim HerŞeyimsin”dediği kızının etrafındadır.
Kızı için bir masal dünyası yaratır ve onu dünyanın gerçeklerinden korumak için elinden geleni yapar.Baba ile kızın, masal gibi hayatı, anne tekrar ortaya çıkana dek eğlenceli ve heyecanlı bir macera olarak devam edecektir..

Alışılmadık hikayesiyle, Sen Benim HerŞeyimsin, seyirciye kahkahayı, sevinci ve hüznü birarada yaşatacak.