19.5.16

'The Nice Guys / İyi Adamlar' yarın vizyonda!.1970’ler Los Angeles’ında, şanslı ama sakar özel dedektif Holland March (Gosling) ve dikkatli araştırmacı Jackson Healy (Crowe), bir gizemi çözmek için bir araya gelir.

Birlikte, herkesin aradığı ve önemli bir sırrı saklayan kayıp kızı bulmaları gerekir.
Bu kız, ünlü bir porno yıldızı olan Misty Mountain’ın gizemli ölümünü çözebilecek bilgilere sahip tek kişidir.

Bu araştırma esnasında iki dedektif, kendilerini yüksek statüdeki devlet yetkililerinin hedefinde bulurlar.

Russell Crowe ve Ryan Gosling Hollywood’un iki yetenekli sevilen aktörü.

İkili bir araya geldikleri The Nice Guys / İyi Adamlar filminde şimdiye kadar alışkın olduğumuz rollerinden çok daha farklı karakterlere bürünüp seyirciyi gülmekten kırıp geçirecek gibi görünüyor.

Bu Cuma gösterime girecek filmin tanıtımları için bir çok talk şova katılan ikili tıpkı filmde olduğu iki birbirleri ile atışmaktan biran olsun vazgeçmiyor ve bu da izleyici gülme krizine sokuyor.
Seyirci karşısında, Ryan Gosling yaramaz, şapşal birazda beceriksiz ama bir o kadar sevimliyken; Russell Crowe olgun, cool ve umursamaz tavrı ile oluşturdukları mizansenler ile müthiş eğlenceli bir sunum yapıyorlar.Filmin yönetmen koltuğunda Iron Man 3 ve Kiss Kiss Bang Bang filmlerinin unutulmaz yönetmeni Shane Black oturuyor.

Bu Cuma sinemalarda olacak İyi Adamlar, muhteşem oyuncu kadrosuyla, aksiyon severlere hızın hiç eksilmediği, komedinin doruk yaptığı keyifli bir deneyim yaşatmak için hazırlanıyor.
.
Filmin mmknmrtb notu :  3 / 5